Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky o Kejsíkovi

                                     Novinky o Kejsíkovi

Dne 7.12.2011 byl Kejsík na naháňce VLS naháněl parádně  černou,vysoukou a srnčí zvěř. A vše dopadlo v pořádku.

Dne 9.12.2011  byl Kejsík také na naháňce VLS zde to bylo horší Taťka honeviděl cca 3 hodiny a byl z tohocelí nervózní hledal ho a když se vracel k autu tak kejsík seděl u auta tak jsme rádi že se našel :) .. 

Shrnutí novinek za měsíc. 1) První a taková pro nás nejduležitější novinka je ta ,že Kejsík dne 21.8.2011 udělal BZ (Barvářské zkoušky) a má to už napsané v genealogii.Odkaz zde (http://kabt.chov.net/genealogie.phpgPage=1&gSearch=&gCmku=1&gNameT=1&gName=Cassey&gAct=detail&ID=18431)

Kejsíkovi už je jeden rok a je to velký drak. Měří 57cm v kohoutku

                                                                   Váží 36 kg

Roste nám jako z vody .Před nedávnem byl ještě miminko a teď je to takový obřík . Každý den je sním úplně jiný a suprový a nikdy se sním člověk nenudí.Jak už sem říkal každý sen je sním úplně jiný a suprový ,ale taky chodí každý den trénovat do lesa.Je poslušný a hravý a vůbec všechno dobrého.Sice trochu opožděně ,ale Fotečky  najdete v Kejsíkově galerii...

                                    2)Bájina miminka sou  obříci sou rozotmilí ,krásní,hraví,přítulní .A jak jsem říkal sou obříci a za chvíli půjdou do světa.

Kejsíkovo sestra  Bája porodila dnes 2.7  2011 Bulíčátka moooooooc gralujeme moc sme vám to přáli ...

Kejsík má dnes první narozeniny .Jeho sestrám a bráškovi přejeme všechno nejlepší .. :) ..Už to není malý pinďa ..    A přejeme mu hodně štěstí zdrví a ať má co největší úspěchy a ať loví hodně prasátek      a to samé i jeho sourozencům  .          

 

 

                                                                                        image              

V neděli 12.6. jsme byli na klubové výstavě v Lanškrouně.Kejsík dostal V3.Byl šikulečka.16.7.2011 se chystáme na národní výstavu v Mladé Boleslavi.Všem co nám drželi a drží pěsti,tak děkujeme.

 Kejsík se chystá na klubovou výstavu do Lanškrouna 11.6. a pak na barvářské zkoušky 25.6.

 

Tak jsme byli včera 7,5,2011 na naší první speciální klubové výstavě na Konopišti.Jelikož to byla pro nás i pro Kejsíka premiéra,tak jsme měli trošku obavy,jak to všechno dopadne.Dopadlo to nad naše očekávání,Kejsík dostal VÝBORNOU - krása.I chovný svod byl úspěšný.Celý den byl prostě super.Přijelo tam hodně Littlebulíčků,tak jsme si ten den náramě užili-prostě nádhera.Umístění sourozenců  Butch V2, Bája V3, Bibi V, Ballou /Ebi/ V.  

018

 

TOPlist